Uudised

TUI BALTICS

Tulenevalt COVID-19 koroonaviiruse hetkeseisust ja pädevate asutuste soovitustest peatab TUI Baltics lennud Egiptusesse alates 14.03-12.04.2020.
Kõigi, antud ajavahemikule Egiptusesse tehtud broneeringute asendamiseks pakub TUI Baltics järgmisi võimalusi.
1. Muuta reis hilisemaks, so oktoober, november, detsember 2020 või jaanuar, veebruar, märts, aprill 2021 (täpsem informatsioon Egiptus 2020–2021 hooaja kohta tuleb peatselt).
– Sama hotelli ja sama reisi pikkuse korral toimub vahetus ilma lisatasuta.
– Saab vahetada ka reisipaketti. Sellisel juhul, sama reisi kestvuse juures, saate valida muu hotelli lisatasuta juhul, kui paketi maksumus on sama olemasoleva broneeringuga.
– Pakettreisi ei saa vahetada antud tingimustel järgmisteks perioodideks: koolivaheaeg, uusaasta- ja jõulupühad ning tuleb järgida hotelli täituvust (iga reisi vahetus kuulub eraldi kooskõlastamisele).

2. Asendusreisi võib valida ka teise sihtkohta, so Türki või Kreekasse.
TUI Baltics pakub võimalust broneeritud reis (tehtud reisi väärtuses) üle kanda muudele väljumiskuupäevadele, mis on kättesaadavad TUI Baltics broneerimissüsteemis.

3. Kui asendusreis maksab vähem, siis TUI Baltics tagastab enammakstud raha ja kui asendusreis on kallim, siis tuleb kliendil tasuda maksumuse vahe.

* Juhul, kui klient ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobub vautšerist ning soovib esitada raha tagastamise taotluse, anname teada, et tegeleme päringutega pärast eriolukorra lõppemist.

Kuni märtsi lõpuni on muudetud makse ja annulleerimistingimusi:

– Ettemaks on ainult 10% varasema 20% asemel.
– Türgi (Antalya), Kreeka (Kreeta), Egiptus (Hurghada ja Sharm el Sheikh) – broneerides reisi kuni 31.03.2020 on ettemaks 10% kogu reisi maksumusest. Ülejäänud summa tuleb tasuda hiljemalt 14 päeva enne väljumist.

Lepingust taganemise eritingimused reisimisel sihtkohtadesse, mis pole kuulutatud kõrge või keskmise riskiga piirkonnaks:

Reisijal, kes on ostnud reisi soodustingimustel reisidele (11.03.2020- …. ), on õigus turismiteenuste osutamise leping lõpetada järgmistel eritingimustel.
– Rohkem kui 14 päeva enne väljalendu tasudes 10% reisi maksumusest.
– 14–11 päeva enne väljalendu tasudes 50% reisi maksumusest.
– 10 päeva kuni 3 päeva enne väljalendu tasudes 80% reisi maksumusest.
– Vähem kui 2 päeva enne väljalendu tasudes 95% reisi maksumusest.

TUI Baltics on peatatud lennud Türki kuni 30.04.2020.

1. Soovitame esmajärjekorras kõigil klientidel, kelle reis pidi toimuma kuni 01.05.2020, muuta reisi kuupäeva ja valida asendusreis hilisematele Türgi või Kreeta väljumistele. Reisi vahetusel kehtib hetkel saadaval olev hind. Asendusreisi valimisega ei pea kiirustama, kuid palume teha oma valik kuni 30.04.2020.
2. Kui klient ei soovi valida kohe uut sobivat asendusreisi, siis väljastab TUI Baltics kliendile vautšeri seni tasutud summa väärtuses. Vautšeri saamiseks peab klient pöörduma broneeringu teinud reisibüroo poole, esitama avalduse ning lisama sellele maksekorralduse koopia.

Vautšeri tingimused:

1. Vautšer väljastatakse ettemakstud summa ulatuses. Vautšer on nimeline (ühele broneeringule üks vautšer). Vautšerit saab edasi anda teisele inimesele, see peab olema fikseeritud kirjalikult ja kõik osapooled peavad andma oma nõusoleku.
2. Vautšer kehtib broneerimiseks kuni 31.12.2020.
3. Vautšer kehtib väljumistele:
▪️ Suvi 2020 (Türgi, Kreeka)
Müügi avanedes järgmisteks hooaegadeks ka:
▪️ Talv – Kevad 2021 (Egiptus)
▪️ Suvi 2021 (Türgi)
4. Vautšerit ei saa kasutada GDS väljumistele (reisipaketid liinilendudega), lennupiletite, kindlustuse ega muude lisateenuste eest tasumiseks.
5. Vautšer kehtib ainult TUI Eesti pakettreisidele (tšarterlennud).
6. Vautšerit saab kasutada hiljemalt 30 päeva enne reisi väljumiskuupäeva.
Näiteks: broneering väljumisele 23.05.2020 vormistatakse 20.04.2020.
7. Vautšerit saab uue broneeringu tasumisel kasutada ainult ühe korra.
Ostu sooritamisel realiseeritatakse vautšeri väärtus täies ulatuses.
▪️ Kui uue broneeringu hind on sertifikaadi väärtusest väiksem, siis väljastatakse uus vautšer kasutamata summale.
▪️ Kui uue broneeringu hind on suurem kui vautšeri väärtus, siis tuleb reisijal hinnavahe tasuda.
8. Vautšerit ei saa vahetada rahaks.
9. Vautšer on kehtiv broneerimisel reisibüroos, kus oli vormistatud ja tasutud algne broneering.

3. Juhul, kui klient ei soovi oma reisi edasi lükata ja loobub vautšerist ning soovib esitada raha tagastamise taotluse, anname teada, et tegeleme päringutega pärast eriolukorra lõppemist.

TUI BALTICS KOKKUVÕTE!

1. EGIPTUSE tühistatud väljumised

Asendusreiside broneerimise tingimused

Uus broneering TALV 2020/2021 hooaja Egiptuse reisidele (müük avatakse peatselt) samasse hotelli – kehtib sama hind, mis kehtis annulleeritud väljumiste puhul (v.a. jõulupühade, aastavahetuse ja koolivaheaja reisid). Tingimusel, et hotell, reisikestus, inimeste arv ja toatüüp jäävad samaks.
Uus broneering TALV 2020/2021 hooaja Egiptuse reisidele (müük avatakse peatselt) muusse hotelli – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saada olev hind.
Uus broneering SUVI 2020 hooaja Türgi ja Kreeta reisidele – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saada olev hind.
Kui klient ei soovi valida kohe uut sobivat asendusreisi, siis väljastab TUI Baltics kliendile vautšeri seni tasutud summa väärtuses. Vautšeri saamiseks peab klient pöörduma broneeringu teinud reisibüroo poole, esitama avalduse ning lisama sellele maksekorralduse koopia. Reisibüroo saadab avalduse ning maksekorralduse koopia TUI Eestile. Vautšeri realiseerimisaeg on kuni 31.12.2020.
Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida: nende taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.

2. TÜRGI 2020 tühistatud aprilli väljumised

Asendusreis Türgi 2020 väljumistele tingimusel, et hotell, reisijate arv, reisi kestus ja toatüüp ei muutu

Mai väljumistele kehtivad samad hinnad, mis esialgses aprilli broneeringus
Juuni, juuli, augusti ja septembri väljumistele kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saadaolev hind. Broneeringu muutmistasu ei lisandu.
Juhul, kui klient soovib asendusreisi oktoobri väljumistele aprillis kehtinud hinnaga, tuleb saata päring
Asendusreis Türgi 2020 reisidele mõnda teise hotelli või teise toatüüpi kui esialgses broneeringus, muutub reisi kestus või inimeste arv – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saada olev hind.

Sihtkoha muutus – Kreeta 2020 ja müügi avamisel Talv 2020/2021 ning Suvi 2021 – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saada olev hind.

Kui klient ei soovi valida kohe uut sobivat asendusreisi, siis väljastab TUI Baltics kliendile vautšeri seni tasutud summa väärtuses. Vautšeri saamiseks peab klient pöörduma broneeringu teinud reisibüroo poole, esitama avalduse ning lisama sellele maksekorralduse koopia. Reisibüroo saadab avalduse ning maksekorralduse koopia TUI Eestile. Vautšeri realiseerimisaeg on kuni 31.12.2020.

*Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.

Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida: nende taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.

3. Suvi 2020 väljumised alates 01.05.2020 kuni 30.06.2020

Annulleerimistingimused

Varajase tellija kampaania raames vormistatud broneeringute annulleerimistingimused: vastavalt teatud perioodil kehtinud eritingimustele – 50 EUR/täiskasvanu ja 15 EUR/laps või 20% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud rohkem kui 21 päeva.
Broneeringutele, mis olid vormistatud ajavahemikul 06.03.2020–31.03.2020 – 10% broneeringu kogumaksumusest juhul, kui reisini on jäänud 21 päeva.
Muud annulleerimistingimused vastavalt üldistele reisitingimustele.
Kuupäeva muutus

Kreeta 2020 või Türgi 2020 hilisematele väljumistele – muudatus bürookuludeta, kehtib broneerimise kuupäeval süsteemis saada olev hind.
TÄHTIS! Juhul, kui uue broneeringu hind on algse broneeringu hinnast kallim ja seetõttu suureneb ka ettemaksuks kuuluv summa, tuleb kliendil teha lisamakse 2 kuni 3 päeva jooksul peale muutuse kinnitamist.
Talv 2020/2021 reiside valimisel väljastab TUI Baltics asendusreisi vautšeri.
*Kuupäeva muutust on lubatud teha ainult ÜHEL korral.

Klient ei soovi asendusreisi, vautšerit ega ka tasutud summat deposiidis hoida: nende taotlustega on võimalik tegeleda pärast eriolukorra lõppemist.

Lisaks info www.tui.ee