TAI JA KAMBODŽA 19.01.-02.02.2018

Kultuuri- ja päikesereis

Iidsed templid ja paradiisirannad

Reisi andmed

19.01.2018 - 02.02.2018

Aasia

Imeline Kagu-Aasia loodus

Prindi kirjeldus

Ekspressreisid korraldavad rühmareise Taisse ja Kambodżasse juba seitsmendat hooaega. Oleme seda maad koos oma kohalike abilistega tutvustanud mitmesajale inimesele. Meie reise iseloomustavad kõigile vastuvõetav tempo, väga head kohalikud giidid ja tõeline sisevaade kohalikku ellu. Panustame mitte niivõrd luksuslikesse hotellidesse, kui elu tõelisse tunnetamisse. Usume, et ajaloo kõrval on ka tänane päev, mis pole sugugi vähem oluline ega vähem eksootiline, tutvumist väärt. Me juhime Teid läbi maailma, kus arusaamad, uskumused ja traditsioonid aga ka maitsed ja lõhnad erinevad meile tuntust kui öö päevast. Austame iga inimese isiklikke valikuid ja õigust privaatsusele. Just seetõttu pakume ekskursiooniprogrammi vabal valikul. Ja lisaks arvame, et meie kaasmaalased vajavad ka päikest ning sooje siidiseid laineid, et meie talvega lihtsamalt toime tulla.

Meie reisid sobivad kõigile, kes ei hooli ise sekeldamisest, hindavad organiseeritud ja turvalist rühmareisi, mis viib Teid tutvuma kõikide oluliste paikadega aga jätab ka piisavalt aega omaette olemiseks ning puhkuseks. Meie kogenud giidid ja reisijuhid tunnevad kohalikke olusid ning on Teile alati nõu ja jõuga abiks, kui seda vajate.

 Hind sisaldab
– lennupileteid Riia – Bangkok – Riia
(RIX-TAS 23:55-07:45(+1) TAS-BKK 10:20-18:20 BKK-TAS 11:20-16.10 TAS-RIX 18:40-21:10)
– kõiki transfeere Tais ja Kambodžas
– 13 ööbimist kahekohalistes tubades koos hommikusöökidega
– kogenud eestikeelse giid-rühmajuhi teenust


Lisatasu eest
– kindlustus
– ekskursioonid
Piisava soovijate hulga korral organiseerime transfeeri Tallinn – Riia – Tallinn.

 

 

1.-2.päev. Lend Riia-Taškent- Bangkok väljub 23.55. Eesti ja Tai ajavahe on 5 tundi.Bangkoki Lennujaamas ootab meid buss, mis viib meid hotelli, kuhu on lennujaamast vaid pooletunnine sõit. Hotelli nimi on Tara Garden 3* http://taragardenthai.com/

Puhkame end korralikult välja ja juba hommikul alustame põnevat seiklust ajas ja ruumis!


3.päev. Hommikusöögi pakid paneb hotel meile kaasa, sest alustame oma päeva päris vara – kella 5.00 paiku alustame sõitu Kambodža suunas. Sõit piiripunkti Mekongi jõe ääres võtab koos lõunasöögipeatusega umbes neli tundi. Piiri ületame jalgsi, Kambodža poolel ootab meid kohalik buss. Kambodža viisa on tasuline, vormistamiseks on vaja üks värviline pilt 4×6 cm ja 50$ sularaha. Kella 16.00-17.00 paiku oleme kohal oma peatuspaigas järgmiseks neljaks ööks. Siem Reap – tõlkes Siiami kaotus, on värav Angkori templite juurde, kuid mitte ainult. Linna õhustik on ajaloost suisa paks – koloniaalarhitektuur, hiinalinn, riisiväljad tema ümber, traditsioonilised Apsarate tantsuetendused, Angkori Rahvusmuuseum, lähedalasuv Tonle Sapi järv vietnamlaste ujuvküladega – need on vaid vähesed näited ümbruskonna eksootilistest huviväärsustest. Meie peatuspaigaks on kesklinna vahetus läheduses  asuv hotell  Hima Boutique või sarnane http://www.himaboutique.com/

4.päev. Hommikusöök hotellis. Angkor Wati templid. Bussisõit hotellist Angkor Watti võtab umbes pool tundi. Angkor Watis oleme terve päeva. Asjatundlik kohalik giid, kelle jutt tõlgitakse eesti keelde, juhib meid läbi Khmeeri riigi ajaloo ja keerukate hinduistlike ning budistlike sümbolite maailma. Peale Angkor Wati külastust teeme pausi, puhkame ja jätkame päeva sisenedes läbi imposantse värava Angkori Thomi (tõlkes suur linn) templikompleksi. Käime Bayoni templis, Elevantide ja Leeprahaige Kuninga terrassi. Lisaks külastame ka Phre Rupi templit. (hind koos õhtusöögiga buffet`restoranis ca 95 USD)


5.päev.Hommikusöök hotellis. Vahelduseks templitele ja ajaloole veedame selle päeva seilates traditsioonilise puupaadiga Tonle Sapi järvel. Tonle Sap on suurim mageveejärvKagu-Aasias,temast voolab välja samanimeline jõgi, mis ühineb Mekongiga Phnom Penhi lähistel. Me näeme “ujuvat küla”, mille põhiliselt vietnamlastest elanikud koos oma paatmajadega vahetavad elukohta vastavalt veetasemele. (hind koos lõunasöögiga 50 USD)

Vaba pärastlõuna. Siem Reapis on lugematud massaažisalongid, baaride tänav ja koloniaalarhitektuuri parimad näidised piirkonnas. Meie käsutuses on ka hotelli bassein, et lõõgastuda ja veidi puhata. Õhtul soovijaile Phare tsirkuse külastus. Tsirkus ei paku vaatamiseks ühtki vangistatud looma, etenduse tähtedeks on hoopiski kohalikud akrobaadid, kelle oskused hämmastavad ka paljunäinud tsirkusesõpru (hind ca 15 USD). Teise võimalusena saate soovi korral külastada maailmakuulsa Tiffany show sarnast transvestiitide etendust, Kaunid kostüümid, ilus muusika, ilus teatrisaal – lady boyd on tõelised glamuurikuningannad! (hind ca 25 USD)


6.päev. Hommikusöök hotellis. Peale sööki asutame end teele rahuliku maakoha suunas Kuleni mäe ümbruskonnas, kus asus Khmeeri Impeeriumi pealinn kuni 9.sajandini. Selle päeva naelteks on loendamatud iidsed templid, 1000 linga jõgi, lamav Buddha ja Phnom Kuleni kaskaadidena langev juga (ca 75 USD)

7.päev. Hommikusöök hotellis. Alustame sõitu Tai Kuningriiki, ületame taas piiri, vahetame busse ning umbes kaheksa tundi peale lahkumist jõuamegi kohale Koh Changile ehk Elevandisaarele. Kas olete lapsena kadestanud Tommyt ja Annikat, kelle Pipi kutsus kaasa Kurrunurruvuti saarele? Kai Bae rand oma lookas kookospalmidega toob kindlasti meelde lapsepõlves loetu. Meie peatuskohaks on Paradise Bungalows, lihtne, romantiline ja eurooplaste hulgas ülipopulaarne majutuspaik Kai Bae südames (www.paradisebungalows.net). Kõikides majakestes on dušš, tualett, konditsioneer, televiisor ja terrass. Kohe meie majakeste kõrval elavad elevandid, kelle hommikust pesemist ja söötmist on heal juhul võimalik vaadata oma ukse eest.

  
 

8.-12 päev. Hommikusöögid igal hommikul. Nendeks päevadeks pakume järgmisi tegevusi:
– elevandisafari koos elevantide ujutamisega ca 1200 bahti (20-25 €, sõltub osavõtjate hulgast)
– päev merel (privaadilaev, snorgeldamisvarustus, lõunasöök, karastusjoogid, snäkid) ca 1300 bahti (25-30€)
– Khlong Phlu rahvuspargi külastus, suplus koskede all, Ban Sa Lak Pethi wat ja sadam ja mereandide degusteerimine (ca 1300 bahti)
– kokanduskursus ca 1500 bahti

13.päev. Hommikusöök. Toad vabastame kell 12.00 alustame sõitu Bangkokki.Majutus samas hotellis.

14.päev. Hommikusöök. Soovijaile lisatasu eest Bangkoki linnaekskursioon koos lõunasöögiga Bayoke Sky pilvelõhkuja 76.korrusel. Vaba aeg.

15.päev. Hommikusöök. Meie lend Bangkok-Taskent-Riia  väljub  08.01.2016  kell 11.20, Riias oleme  kell 21.10.


Koju jõuame päevitunutena ja nii mõnegi kogemuse võrra rikkamana!


  • Reisijuht Kelli Palmet (eesti ja vene keel)

 Meeldivat reisi!

Reisikorrladaja Ekspressreisid Tartu OÜ, 
7 344350, 51 61 200 info@expressreisid.ee

 

www.expressreisid.ee

 

1690€

See on fantastiline reis!

Rita Mets

+372 734 4350

Helista ja küsi lisa

REISIPAKETID

Itaalia ringreis 20.-29.04.2018

Euroopa

Kultuur

Õpilasreis. Vabu kohti 11+ 1 saatja

UURI LÄHEMALT

Tai ja Kambodža (19.01.2018 – 02.02.2018)

Aasia

Kultuur Päike

Bangkok, Kambodža pärlid – Angkor Wati templid, Tonle Sapi järv, puhkus Koh Changi paradiisisaarel

VAATA LÄHEMALT